MÖBLER / Möbler, övrigt / Barglob 10313473
nr 1031 3473
Barglob
höjd: 100 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:40:01
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr